Selamun aleyküm 

Hocam benim oğlum bana bir konudan bahsetti.kendisinin bazı sorunları varmış.yani bi karşı cinsle ufak temas olsun [bu yaşlı bir kişi olsa bile) ya da bir kediyi severken bile tenasül uzvunda ufak hareketlilik oluyormuş.ama kendisi şehvet duymadan bu olaylar oluyormuş.insan şehvetlendiğini anlar ben hiç zevk falan duymadığım halde bu durumlarda vücudum bu şekilde tepki veriyor diyor.Beni öperken de bu şekilde bir durum yaşamış.hürmeti müsahere oluşmadığını düşünüyormuş ama yine de emin olamamış bana söyledi.şehvet duymadım eminim diyor ama böyle tenasül uzvunda ufak hareketlenme olmuş.kendisi psikilojik ya da fizyolojik bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyor.hocam sitedeki yazılarınızı okudum ben de  hürmeti müsahere oluşmadığı kanaatine vardım ama ben de emin olamadım.sizlere sormak istedim.bu durumda hürmeti müsahere oluşmuş mudur.hocam bir de soruyu sitede yayınlayacaksanız ismimi paylaşmazsanız memnun olurum.Allah razı olsun. İsim mahfuz. 

*******

Ve aleyküm selam.

Mesajınızda, “hocam sitedeki yazılarınızı okudum ben de  hürmeti müsahere oluşmadığı kanaatine vardım ama ben de emin olamadım.sizlere sormak istedim.bu durumda hürmeti müsahere oluşmuş mudur” diyorsunuz ama, yazıları dikkatli okumadığınız anlaşılıyor. Eğer dikkatli ve anlayarak okumuş olsaydınız, yazılanları anlamamanız ve bunlardan sorunuzun cevabını bulamamanız imkânsızdı.

Ayrıca madem, “kendisi psikilojik ya da fizyolojik bir rahatsızlığı olduğunu düşünüyor”, o halde gereğini yapın ve vakit kaybetmeden tedavisini yaptırın. Çünkü âcizane benim mülahazam da bu yönde… Ve yine sitedeki “vesvese” illeti ve bundan kurtulmanın çareleriyle alakalı yazıları da dikkatle okuyup, bir an evvel bundan kurtulmaya çalışın. Yoksa kaybeden gene siz ve çocuğunuz olacaktır.

Şimdi burada aynı şeyleri tekrar etmenin bir gereği de faydası da yok. Şu satırları kaleme almak bile fazladır aslında… Bununla beraber gene de zahmet edip vakit ve emek harcayarak aşağıya çıkarttığım linkleri, lütfen dikkatlice, hassasiyetle, anlayarak okuyun ve bir daha da aynı şeyleri tekrarlamayın.

http://www.halisece.com/sorulara-cevaplar/1677-hurmet-i-musahare-ii.html

http://www.halisece.com/sorulara-cevaplar/1701-nikah5.html

http://www.halisece.com/sorulara-cevaplar/2029-maliki-ye-gore-hurmet-i-musahare-ve-saire.html

http://www.halisece.com/sorulara-cevaplar/1693-muzmin-dert-hurmet-i-musahare.html

http://www.mollacami.net/soru-ve-cevaplar-1238.html

http://www.mollacami.net/?s=8

http://www.mollacami.net/soru-ve-cevaplar-1618.html

http://www.halisece.com/sorulara-cevaplar/945-uvey-kzla-alakali-bir-soru.html

Go to top